Як будуть оздоровлюватись діти Знам’янки літом – ЗНАМ'ЯНКА СЬОГОДНІ

Як будуть оздоровлюватись діти Знам’янки літом

Під головуванням першого заступника міського голови Загородньої Валентини Григорівни, за участі начальника відділу освіти Грекової Л.А., головного спеціаліста відділу молоді, спорту та охорони здоров’я Сугарея А.О., начальника відділу організаційно-кадрової роботи Зайченко О.А. відбулася робоча нарада  з питань організації відпочинку та

Повідомляє сайт: Знам’янка сьогодні з посиланням на джерело Знам’янська міська рада

Валентина Григорівна, посилаючись на  уточнені проекти розпорядження голови облдержадміністрації та рішення виконавчого комітету Знам’ян
ської міської ради, розповіла присутнім про необхідність проведення організаційних заходів щодо проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку.

Людмила Анатоліїівна доповіла, що у місті, з 29 травня, готові приступити до роботи 5 таборів відпочинку які розташовані на базі загальноосвітніх навчальних закладів та у ЦДЮТ. В першу чергу до них буде залучено (за рахунок міського бюджету) дітей таких категорій, що потребують особливої уваги: дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з прийомних, багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей переміщених осіб з території АР Крим та зони проведення АТО, дітей,  батьки яких проходять службу в зоні проведення АТО, талановитих і обдарованих дітей (з числа відмінників навчання, переможців, лауреатів та дипломатів олімпіад, творчих конкурсів, оглядів, спортивних змагань не нижче міського рівня (1-3 особисте або командне місце) та мають дипломи чи грамоти І-ІІІ ступенів, лідерів та активістів дитячих громадських організацій, зареєстрованих  на території м.Знам’янки, дітей, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, дітей, які стоять на диспансерному обліку в закладах охорони здоров’я, дітей з функціонально-неспроможних та неблагополучних сімей, які стоять на обліку у службі у справах дітей. Діти, які не підпадають під ці категорії, можуть відпочити в цих таборах за рахунок батьківських коштів.

 
Під  час роботи таборів з денним перебуванням дітей планується оздоровити біля 500 категорійних дітей.
 
Зараз йде підготовча робота стосовно дотримання в міських таборах санітарно-гігієнічних умов та протиепідемічних заходів. Керівники працюють над тим, щоб забезпечити безпечне перебування дітей у міських таборах з денним перебуванням дітей та посилити персональну відповідальність керівників і працівників зазначених закладів за дотримання протипожежних правил. Проводиться велика робота для того, щоб відпочинок дітей був насиченим та цікавим.
 
Відділом молоді,спорту та охорони здоров’я формується база категорійних дітей для оздоровлення та відпочинку в стаціонарних оздоровчих закладах області та за її межами.
 Повідомляє сайт: Знам’янка сьогодні

Leave a comment

Your email address will not be published.


*