У Новоукраїнці жінка померла після вживання в’яленої риби – ЗНАМ'ЯНКА СЬОГОДНІ

У Новоукраїнці жінка померла після вживання в’яленої риби

Жінка померла 8 липня в Новоукраїнській центральній районній лікарні.

Повідомляє сайт Новоукраїнка Сьогодні з посиланням на novosti.kr.ua.

7 липня її доставили до інфекційного відділення з попереднім діагнозом – ботулізм, йдеться на сайті обласного лабораторного центру, інформують Новини Кіровоградщини.

Перші симптоми недуги у хворої з’явились 6 липня через 4 години після вживання в’яленої риби, яку вона (з її слів) придбала в магазині “АТБ” в місті Харків. Через декілька годин після госпіталізації хвору перевели в реанімаційне відділення лікарні.

За даними обласного лабораторного центру, захворювання розвивалось дуже стрімко. Жінці ввели протиботуліністичну сироватку, яка є обов’язковим і єдиним специфічним засобом лікування ботулізму. Та врятувати жінку не вдалося, 8 липня вона померла.

Довідково:
Ботулізм являє собою досить важке захворювання токсико-інфекційного характеру, особливості перебігу якого призводять до ураження нервової системи з порушенням зору, ковтання, моторики кишок, дихання.

У разі відсутності своєчасного специфічного лікування, хвороба, в переважній більшості випадків, призводить до смерті, яка настає внаслідок паралічу дихальної мускулатури і дихальної недостатності. Імунітет після перенесеного захворювання не розвивається, тобто людина може захворіти повторно.

Джерело: Новоукраїнка Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*