Школярів Кіровоградщини привітали з Останнім дзвоником – ЗНАМ'ЯНКА СЬОГОДНІ

Школярів Кіровоградщини привітали з Останнім дзвоником

Сьогодні в загальноосвітніх навчальних закладах Кіровоградщини відбуваються святкові лінійки з нагоди Останнього дзвоника, пише сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на Кіровоградську ОДА.
Голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко побував на святі у навчально-виховному комплексі “Олександрійський колегіум-спеціалізована школа”.
Вітаючи учнів закладу з початком літніх канікул, а випускників із вступом до дорослого життя, голова облдержадміністрації відзначив, що Олександрійський колегіум є однією з найкращих шкіл Кіровоградщини. Цього року атестати про закінчення закладу отримали учні двох класів – 11Б та 11В. Під час святкової лінійки Сергій Кузьменко подарував учням колегіуму 120 книг, таким чином шкільна бібліотека отримала суттєве поповнення.
Під час свята Останнього дзвоника не залишилися без уваги керівництва області колективи ще кількох шкіл Кіровоградщини. Перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко побував на святковій лінійці в Комишуватсткій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Новоукраїнського району і вручив сертифікат на спортивне обладнання.
Заступник голови ОДА Андрій Коломійцев привітав зі святом учнів та педагогів Цукрозаводського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді” у селі Приютівка Олександрійського району та завітав до ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 міста Олександрії.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*