Кіровоградських поліцейських просять активніше боротися із вандалами – ЗНАМ'ЯНКА СЬОГОДНІ

Кіровоградських поліцейських просять активніше боротися із вандалами

Сьогодні, 17 липня, під час апаратної наради міський голова Андрій Райкович закликав представників поліції активніше співпрацювати з міською радою.

 

Повідомляє сайт Єлісавет Сьогодні з посиланням на novosti.kr.ua.

Минулого тижня у сквері Слави вандали облили фарбою пам’ятник воїнам. Але міський голова переконаний, що ніякого патріотизму у таких діях немає. Очільник міста вкотре звернувся до правоохоронців з проханням активізуватись.

– Шановні люди в погонах, зі зброєю, з обов’язками, настав час діяти професійно, – звернувся до правоохоронців Андрій Райкович. – Місто втомилось від такого вандалізму: на пам’ятниках, на стінах адмінбудівель, на мостах. Якщо так буде і надалі, то чого доброго, вам на машинах теж щось напишуть.

Ще одну претензію міський голова висловив щодо реакції правоохоронців на несанкціоновані розкопки на околицях міста. Минулого тижня на полігоні, за переїздом, дві доби велика техніка викопувала метал, розривала захоронення. А ловив їх начальник спецінспекції Андрій Максюта.

– Респект нашій спецінспекції. Але моє традиційне питання — де поліція? Чому ви через раз реагуєте на дзвінки наших інспекторів? – звернувся до представників правоохоронних органів Андрій Райкович. – Ми не поборемо зло, беззаконня, вандалізм, якщо не будемо працювати разом.

Очільник міста також доручив фахівцям управління МНС відпрацювати усі необхідні кроки стосовно території, де відбувались несанкціоновані розкопки, а працівників поліції просив допомоги у цій справі.

Джерело: Єлісавет Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*