До Світловодська завітав губернатор Кіровоградської області – ЗНАМ'ЯНКА СЬОГОДНІ

До Світловодська завітав губернатор Кіровоградської області

Четвертого липня до Світловодська завітав губернатор Кіровоградської області Сергій Кузьменко. Приїзд очільника області викликала надзвичайна подія, яка сталася напередодні. В минулу суботу зловмисниками була підпиляна опора лінії електропередач напругою в 150 Кв, а саме залізні кути, які і додавали стійкості металевій конструкції. Аварія спричинила й обезточення Дніпровської водопровідної насосної станції ОКВП «Дніпро-Кіровоград». Внаслідок чого був зупинений процес очистки та подачі води районним водопроводом «Дніпро-Кіровоград». Сталася подія першого липня на території Павлівської сільської ради, між селом Павлівкою та сміттєзвалищем. Аварія набула техногенних масштабів, адже без водозабезпечення залишилися три міста України: Кропивницький, Олександрія, Світловодськ а без електроенергії Світловодськ та Кропивницький.

Повідомляє сайт Світловодськ Сьогодні з посиланням на Світловодську міську раду.

Починаючи з суботи на місці аварії проводяться аварійно-відновлювані роботи за участі працівників ПАТ «Кіровоградобленерго». З самого ранку неділі Світловодським міським головою Валентином Козярчуком, починаючи з 7-ї години ранку вихідного дня, неділі було скликано ряд нарад з надзвичайних ситуацій, на яких оперативно та змістовно обговорювали ряд заходів по забезпеченню міста Світловодська водою. Поки на місці аварії розчищали місце від лісосмуги, для ефективного ліквідування поваленої опори та встановлення нової, в місті були залучені усі служби для підвозу технічної та питної води. Підвоз води здійснювався за графіком, який був ухвалений на засіданні наради з надзвичайних ситуацій. Протягом усього вихідного дня неділі в Світловодську працювали машини по підвозу води, проводилося інформування громадян через засоби масової інформації.

Вже в понеділок водопостачання в місті було відновлено, але тимчасово, адже наразі вдалося встановити лише одну опору (за планом мають встановити три нових опори, замість однієї, яка була пошкоджена. Причина в провисанні проводу, адже різниця в висоті опор складає цілих 14 метрів). В середу в деяких мікрорайонах міста Світловодська знову відключили подачу води та електропостачання, але лише на той час поки йдуть роботи по відновленню роботи лінії електропередач.

Як уже зазначалося подія своєю масштабністю сколихнула три міста Кіровоградщини. Голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко виїхав на місце події та отримав звіт про подію від генерального директора ОКВП «Дніпро-Кіровоград» Романа Ілика, голови правління ПАТ «Кіровоградобленерго» Олександра Стюченка і начальника Світловодського відділу полії Андрія Гулого. Також губернатор поспілкувався з, очільниками Світловодського району та Світловодським міським головою Валентином Козярчуком.Валентин Козярчук й сам мав намір їхати до ОДА, адже на повістці дня стояло не тільки питання аварії, а ще й давно наболіла дамба Кременчуцької ГЕС, точніше дорога на дамбі. Міський голова поспілкувався з Сергієм Кузьменко на тему фінансування та ремонту асфальтного покриття дамби, адже фактично цей відрізок повинен ремонтуватися за рахунок «Укравтодору», а не з місцевого бюджету. Сергій Кузьменко погодився з тезами Валентина Козярчука та дав поради стосовно правильності процедури переведення зазначеного відрізку дороги на баланс «Укравтодору»

Юлія Абрамкіна.

Джерело: Світловодськ Сьогодні.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Leave a comment

Your email address will not be published.


*